TIBIA OTS

Porady i Pomoc

  • Nie jeste¶ zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Zapraszam na moje drugie forum o koszu i o pile noznej. Zainteresowanych zapraszam. oto link www.koszkoszkosz.pun.pl

#1 2006-06-24 20:32:45

spartibus

New member

Zarejestrowany: 2006-06-21
Posty: 4
Punktów :   

ja bym zmienil.........

ZMIENIL BYM GMA ZEBY BYL KTOS INNY NIE GM HELLBOY. ON POWINIEN BYC WYRZUCONY ZABIL MNIE DZIS 3 RAZY ZATO ZE SPYTLEM SIE CZY NAPISZE DO GM MESIKA CZY ZROBIL MI MAPE TAKIEGO W DEPO CWANIAKA RZNOL ZE GM. PAMIETAZ MESIK JAK MÓWILES ZE GM POWINIEN NIEZABIJAC BEZ POWODU POTEM SIE DOMNIE JESZCZE SAPAL MÓWIL ZEBYM GO NIEWKURWIAL BO MNIE ZNISZCZY. ON JEST JAKIS ZWLONY. ZABIL W TEN SPOSUB 3 OSOBY DLATEGO ZE CHCIELI POMOCY JEDEN STRACIL 20LEVELI JA TEZ KOLO TEGO. NIEBEDZIE SIE DOBRZE DZIALO NA TYM OTSIE DOMUKI HELLBOY BEDZIE TU GMEM.  JA MU NAPRAWDE NIC NIEZROBILEM JA DO NIEGO SIEMA A TEN MASZ COS?? ODRAZU JA NIE MÓWIE DAJ MI SPOKUJ NIC CI NIEZROBILEM A ON SD WEMNIE I DED POTEM MASZ COS JESZCZ JA NIE WEZ SIE ODCZEP ZACO TO?? I ZNOWU DED I TAK 3 RAZ!!!!!!!!!!!! TAK JAK NA INYCH SERWACH MESIK MÓWILES TRAFIL CI SIE NIESTETY GM NOOB PRZED TOBA JEST INNY JAK CIE NIEMA NIEPYTAJ LEPIEJ. ZRUB COS Z TYM !!! DZIEN WCZESNIEJ ZABIL MNIE Z EXORI I POWIEDZIAL ZE NIECHCACY jasne niechcacy tylko dlaczego akurat wemnie wlil

Offline

 

#2 2006-06-24 20:55:40

Ludzik

Member

Zarejestrowany: 2006-05-29
Posty: 39
Punktów :   

Re: ja bym zmienil.........

Spart zasluzyles to Ciebie dednal. Jakos musiales mu podpadnac musiales cos powiedziec nie tak. Gm Hellboy nie jest taki zeby zabijac bez powodu. Tak wiec nie miej oto do niego pretensji. Mogles juz dalej nie pyskowac po pierwszym dedzie, ze tobie to wisi i zaczoles szanazowac go,ze ots'a opuscisz i straszyles Gm'em mesikiem.pzdr dla demonixa, Gm'a mesika, Gm'a Hellboya i wszystkich znajomych z ots'a

Offline

 

#3 2006-06-24 20:57:26

Infernal

New member

Zarejestrowany: 2006-05-26
Posty: 4
Punktów :   

Re: ja bym zmienil.........

kurwa chyba cie w szafie zamykali ;/ kurwa powiem all jestem Infernal huj ze beda wiedzieli ale wyzwales mnie od najgorszych jak cie zabilem na pvp Infernalem bo jestes dupa ;] a tych 2 co w depo zabilem bo jeden pisal GM to kurwa co bys ty cioto zrobil a 3 to za ze spamowal mowilem mu raz on swoje nadal spamuje jakos inni mnie lubia tylko ty kurwa masz cos i kurwa chyba mesik mnie zrozumie nara Pozdro dla Demonixa Mesika i calusy dla Danieli ;*;*

Offline

 

#4 2006-06-24 22:21:24

Speed Lajner

Member

Zarejestrowany: 2006-06-24
Posty: 22
Punktów :   

Re: ja bym zmienil.........

Zgadzam SIE ZE SPARTIBUSEM !!!!! JA DZIS W KICKU STRACILEM PRAWIE 20LVLI A ON MA MNIE W DUPIE OLAL MNIE I SIE PYTAL CZY DEDA CHCE JA TYKO SIE PROSILEM O POMOC A TEN NAJECHAL NA MNIE Z BANNEM !! MESIK PRZEMYSL TO DOKLADNIE

Offline

 

#5 2006-06-24 22:41:30

Ludzik

Member

Zarejestrowany: 2006-05-29
Posty: 39
Punktów :   

Re: ja bym zmienil.........

Kurwa!!! Mesik nawet poprze Hellboy'a, bo Gm nie daje levelow za jakies glupie kicki!!!Co za problem odrobic ja nie moge wyjsc z 260 lev i co mnie to obchodzi? nic ja po prostu lebie ten serw. I z reszta jak Gm dawal by lev to kazdy by chcial a co to za przyjemnosc grac z wysokim lev jak go sie samemu nie zrobilo

Offline

 

#6 2006-06-25 13:27:13

mesik

Administrator

Zarejestrowany: 2006-05-15
Posty: 23
Punktów :   

Re: ja bym zmienil.........

Witam wszyskich ! Uwaga Nie dodajmy leveli nie pisac odaj mi level bo padlem bo tak wszyscy piszom ,I Gm hellboy nie odaje leveli bo ma mój regulamin nic niemoze dac ani itemów i i niewyzywac gm Hellboya bo on jest spoko tylko czeba miec podjescie doniego a nie kurwa odaj level albo zaraz ale huj albo ham i oszczegam do 2 oszczegani i moze byc ban na ip i niebende obanowal wiec niepisac gm to huj albo odaj level bo padlem jak  dziecaki z przeczkola level szybko sie odrabia czeba umiec grac ! pozdro i pamietajcie otym

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plświnka morska rasy skinny haft komputerowy kraków bernardyn waga