TIBIA OTS

Porady i Pomoc

  • Nie jeste¶ zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Zapraszam na moje drugie forum o koszu i o pile noznej. Zainteresowanych zapraszam. oto link www.koszkoszkosz.pun.pl

#1 2006-06-21 20:05:39

spartibus

New member

Zarejestrowany: 2006-06-21
Posty: 4
Punktów :   

AHH mam problem !!!!!! :(

siema i pozdro dla wszystkich. Ots jest spoko. a i niewkurzac mnie lepiej to co macie do demonixa mówcie do niego a nie nawalacie glupoty na forum. co moze jeszcze domnie sie dowalicie!! teraz problem jest taki ze wbilem w nocy ponad 460lev. niebylo mnie troche bo niemoglem. wpadam mówie nareszcie pogram. a tu co 160level. ;/. Gm mam nadzieje ze wpiszesz taki jak mialem bo lubie ten ots jak i ciebie demonixa infernala reszte ziomów i niezabardzo chce sie z wami rostac poprostu zabardzo was polubilem. tyle ze gdzie bic odnowa tyle leweli. POMOCY GM!!! zmniejszyl sie wiem bo troche niegralem mam problem. jedynie bylem w domu by odpalic muj ots. Oczekuje szybkiej reakcji. Danke

Offline

 

#2 2006-06-22 21:02:15

Ludzik

Member

Zarejestrowany: 2006-05-29
Posty: 39
Punktów :   

Re: AHH mam problem !!!!!! :(

Ots sie tak jakby zrestartowal bo Gm musial zrobic formata. A;e skoro Ots jest spoko to nie powinienes z niego odchodzic, mnie naprzyklad nie obchodzi lev tylko to ze poznalem tu ciekawych Ludzi lub mniej ciekawych. Ja bede gral na tym ots chodz bym mial miec 10 lev za ardzo polubilem gm'a demonixa i tych wszystkich ziomow.ten ots jest super a jeszcze lepsi sa lujdzie ktorzy na nim graja. PoZdRo AlL

Offline

 

#3 2006-06-22 21:06:47

Ludzik

Member

Zarejestrowany: 2006-05-29
Posty: 39
Punktów :   

Re: AHH mam problem !!!!!! :(

z reszta na ots'ach liczy sie zabawy, a na tym ots jest swietna zabawa:)

Offline

 

#4 2006-06-30 20:53:34

Maaciek

Member

Zarejestrowany: 2006-06-20
Posty: 17
Punktów :   

Re: AHH mam problem !!!!!! :(

sra nie zabawa RL MAP BUHAHAH

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plświnka morska rasy skinny haft komputerowy kraków bernardyn waga